1. Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.
 2. Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu.
 3. Kupujący niebędący osobą fizyczną, w celu realizacji Zamówienia, upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.
 4. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia. Kupujący może wybrać jeden z możliwych sposobów płatności:
  1. płatność za pobraniem,
  2. płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy,
  3. płatność gotówką (przy odbiorze Produktu),
  4. płatność internetowa za pomocą systemu płatności – np.PayU lub PayPal
 1. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

 2. Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.

 3. Produkty, które są na stanie magazynowym wysyłamy w 1-2 dni robocze (za pobraniem lub wpłatą na konto przed wysyłką).
 4. Produkty na zamówienie wysyłamy w ciągu 21 dni roboczych, od momentu zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy (z wyłączeniem płatności za pobraniem – produkt na zamówienie wymagamy przedpłaty w wysokości 40% wartości zamówienia, pozostała kwota płatna przy odbiorze kurierowi).
 5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany cen Produktów. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w powyższym punkcie, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.

 

DOSTAWA

 1. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:
 1. dostarczenie Produktów na adres Kupującego podany podczas składania Zamówienia przez firmę kurierską – 19zł,
 2. odbiór osobisty – bezpłatny,
 1. Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.
 2. Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia.
 3. Koszty dostawy ponosi Kupujący.
 4. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu Produkty wolne od wad.
 5. Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Produktu.

 

Konto bankowe mBank:   33 1140 2004 0000 3702 7750 2943